Jesteśmy w 30 miastach na terenie całego kraju, w 200 lokalizacjach, mamy 800 ekranów, a średni czas oglądania Move TV wynosi 31 minut.

Move TV to pierwsza platforma video out of home o zasięgu ogólnopolskim obecna w największych sieciach i klubach fitness. To w pełni autorska ramówka adresowana do użytkowników klubów, którą mogą oglądać w trakcie pobytu na siłowni. Move TV emituje materiały o tematyce lifestyleowej, zdrowotnej, sportowej, podróżniczej. Pokazujemy nowinki technologiczne, motoryzacyjne czy relacje z ciekawych wydarzeń, premier, eventów sportowych.

2 MILIONY

KONTAKTÓW

Dzisiaj liczy się regularna komunikacja i atrakcyjny przekaz. Move TV każdego dnia dociera do użytkowników sieciowych klubów fitness w całym kraju. Są z nami regularnie, a częstotliwość ich wizyt pozwala Move TV na osiąganie aż 1,97 mln* kontaktów z reklamą.
*w oparciu badanie Millward Brown

kluby-fitness
movetv-onas-widzowie

515 TYSIĘCY 

UNIKALNYCH WIDZÓW

Dzięki szerokiej dystrybucji Move TV dociera już do ponad pół miliona klientów premium. Są to osoby związane z sieciowymi klubami fitness, co gwarantuje jakość odbiorcy i umożliwia precyzyjne targetowanie. Podczas każdej wizyty w klubie mamy ich praktycznie na wyłączność.

200 KLUBÓW

FITNESS W POLSCE

W 30 MIASTACH

Naszą ogromną siłą jest siatka partnerska – współpracujemy z 200 obiektami należącymi to takich marek jak Calypso, Zdrofit, Fabryka Formy, Platinium, My Fitness Place oraz Holmes Place. Jesteśmy obecni w 30 kluczowych miastach Polski: Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Szczecinie czy Bydgoszczy.

movetv-onas-kluby

video out of home

zapraszamy do kontaktu

KLUBY FITNESS
Agnieszka Olczakowska
Senior project manager
+48 664 989 500
REKLAMA
Mateusz Kowalski
Sales Manager
+48 512 775 307