zespół Move TV

michal-maciuk-prezes

Michał Maciuk

Prezes zarządu
michal.maciuk@movetv.pl
+48 508 372 076

Czarek Sochacki

Managing Director
czarek.sochacki@movetv.pl
+48 600 409 997

czarek-sochacki
_patrycjaCiesla

Patrycja Cieśla

Office and HR Manager

patrycja.ciesla@movetv.pl
+48 512 431 108

dział sprzedaży

WiesławSlimkowski

Wiesław Ślimkowski

New Business Manager

wieslaw.slimkowski@movetv.pl
+48 514 660 477

MariuszGibala

Mariusz Gibała

New Business Manager

mariusz.gibala@movetv.pl
+48 503 162 362

Agnieszka Pawlak-Cybulska

Senior Account Manager

agnieszka.cybulska@movetv.pl
+48 512 775 313

AgnieszkaPawlakCybulska

Agnieszka Pawlak-Cybulska

Senior Account Manager

agnieszka.cybulska@movetv.pl
+48 512 775 313

Mateusz Kowalski

Sales Manager

mateusz.kowalski@movetv.pl
+48 512 775 307

MateuszKowalski

Mateusz Kowalski

Sales Manager

mateusz.kowalski@movetv.pl
+48 512 775 307

AgnieszkaOlczakowska

Agnieszka Olczakowska

Senior Project Manager

agnieszka.olczakowska@movetv.pl
+48 664 989 500

TomaszJakubiec

Tomasz Jakubiec

Traffic Manager

tomasz.jakubiec@movetv.pl
+48 511 483 700

redakcja

_martaprokopmovetv

Marta Prokop

Video Content Manager

marta.prokop@movetv.pl
+48 501 809 629

JurijAndrijszyn

Jan Andrijiszyn

Art Director

jan.andrijiszyn@movetv.pl
+48 506 390 097

dział IT

Mariusz Szatkiewicz

Koordynator działu serwisu

mariusz.szatkiewicz@movetv.pl
+48 664 020 800

MariuszSzatkiewicz

Mariusz Szatkiewicz

Koordynator działu serwisu

mariusz.szatkiewicz@movetv.pl
+48 664 020 800

Bartłomiej Czajkowski

IT Manager

it@movetv.pl
+48 667 151 306

BartekCzajkowski

Bartłomiej Czajkowski

IT Manager

it@movetv.pl
+48 667 151 306