Przejdź do zawartości

Co łączy Panthers’y z kabanosami?

Odpowiedzią na pytanie jest firma Tarczyński, czyli sponsor wrocławskiej drużyn futbolu amerykańskiego. Futbol amerykański to niesamowicie dynamiczna dyscyplina sportowa i podobnie dynamicznie rozwija się zainteresowanie nią w Polsce.

 

Move TV stwarza markom wiele możliwości, jak w ciekawy i przykuwający widza sposób zaprezentować siebie i swoje produkty.  W ramach współpracy z Tarczyński przygotowany został program prezentujący ciekawostki i „smaczki” dotyczące zasad gry futbolu amerykańskiego. Zawodnicy Panthers i zarządzający drużyną mieli okazję zaprezentować sukcesy jakie odnoszą, opowiedzieć o zasadach gry, o wartościach jakie przyświecają drużynie  i jednocześnie podziękować sponsorowi głównemu za stwarzanie warunków do rozwoju i promocji tego sportu.

Chcesz dowiedzieć się jak wyglądają przygotowania do sezonu, dlaczego ta dyscyplina rodzi tyle emocji i w jakim wieku Panthers Minis zaczynają swoja przygodę? Obejrzyj ten materiał. A może chciałbyś aby podobne działania zostały przygotowane dla Twojej marki lub Twoich klientów?

Przewiń do góry