Przejdź do zawartości

kluby fitness

Dlaczego Move TV to doskonałe rozwiązanie dla klubów fitness?

Move TV to doskonałe rozwiązanie dla klubów fitness, które chcą dynamicznie wzbogacić swoją ofertę.

Jeżeli chcą Państwo wzbogacić ofertę dla klientów

Dołącz do nas.

KONTENT

Nasze programy są w 100% dopasowane do gustów i zainteresowań naszych widzów, czyli gości klubów fitness. To grupa złożona z kobiet i mężczyzn w wieku 29-45 lat, którzy wyjątkowo cenią sobie nasze lifestyle’owe propozycje. Produkujemy treści video, przygotowując je tak, by można było je oglądać również w trakcie ćwiczeń – bez dźwięku i z napisami.

profesjonalne
benefity

BENEFITY

Naszym partnerom zapewniamy ich własny czas emisyjny w programie Move TV, który wykorzystać mogą w ramach swojej sieci klubów. To idealna przestrzeń na indywidualne promocje marketingowe, działania PR, czy oryginalne produkcje do wykorzystania w social mediach czy konkursach.

Co więcej, z uwagi na charakter Move TV otrzymujecie Państwo bardzo dopasowane tematycznie treści video, które wolne są od opłat abonamentowych.

TECHNOLOGIA

Współpraca z Move TV oznacza brak kosztów druku, kolportażu i koordynacji produkcji, a także obiegu materiałów komunikacyjnych. Zastępujemy je przekazem cyfrowym. Korzystanie z usługi Move TV nie pociąga za sobą żadnych opłat licencyjnych i abonamentowych.

nowa
bezpieczenstwo

BEZPIECZEŃSTWO

Nasza infrastruktura przesyłu danych i emisji programu jest absolutnie bezpieczna i godna zaufania. Infrastrukturę opieramy o sieć VPN zarządzaną w chmurze na zamkniętej infrastrukturze IT.

DOKUMENTY DO KLUBÓW FITNESS:

Regulamin emisji

LOKALIZACJE

video out of home

zapraszamy do kontaktu

CHCIAŁBYŚ MOVE TV
W SWOIM KLUBIE?
Agnieszka Olczakowska
Senior project manager

 

+48 664 989 500
REKLAMA
Dział sprzedaży Move TV
w grupie AMS S.A

 

oferta@ams.com.pl
Przewiń do góry