Przejdź do zawartości

AKTYWNY HOROSKOP

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur vel nisl vel leo vulputate elementum. Etiam placerat ultricies ipsum. Praesent congue non augue lobortis tristique.

BARAN

Uparty lecz uroczy, zawsze wokół siebie masz przyjaciół i jesteś duszą towarzystwa. Jesteś jednym z bardziej aktywnych znaków zodiaku, dlatego każdą wolną chwilę spędzisz na poszukiwaniu nowych wyzwań. Znajdziesz je w najbliższym klubie fitness, a ponieważ jesteś ambitny, nie odpuścisz. Niestraszny Ci hamburger czy frytki, z wrodzonym wdziękiem spalisz nadmiar kalorii. Wypróbuj Hi Impact Aerobik!

BYK

Najwytrwalszy spośród znaków zodiaku. Nie ma celu, którego nie osiągniesz, dlatego nie odpuścisz i cierpliwie będziesz rzeźbił swoje mięśnie. Nie lubisz pośpiechu bo jesteś dokładny, na super efekt poczekasz dłużej niż Baran. Pamiętaj aby sprawiać sobie przyjemność po każdym wysiłku. Lubisz dominować dlatego wypróbuj sporty walki!

BLIŹNIETA

Rutyna to Twój wróg więc wymyślisz w tym miesiącu całkiem nowy sposób na aktywność. Jesteś bardzo towarzyski dlatego zajęcia grupowe w klubie fitness to dla Ciebie okazja do poznania nowych ludzi. Witalność Cię nie opuści i ten czas spędzisz aktywnie w towarzystwie nowo poznanych osób. Wypróbuj Dance Aerobik!

RAK

Jesteś bardzo emocjonalny i trochę nieśmiały. W towarzystwie wesoły i opiekuńczy. Sport z reguły uprawiasz w pojedynkę. Biegasz? - pamiętaj o dobrej muzyce i wygodnych butach. Twoja wrażliwość to Twój atut, ale nie patrz tak często wstecz i trochę zaszalej. Twoja wytrzymałość poprawią zajęcia Jukarii!

LEW

Lubisz być w centrum uwagi, więc chciałbyś aby inni docenili Twoje wysiłki. Masz bardzo silną osobowość, więc trener personalny nie da Ci rady. Sam wyznaczysz sobie cel i z dumą go osiągniesz. Twoją zaletą jest to, że nawet jak coś się nie uda, nadal jesteś zadowolony z siebie i to jest super! Zajęcia z Zumby, Salsa?

PANNA

Perfekcjonizm w każdym calu! Dbasz o siebie i bardzo racjonalnie podchodzisz do różnych form aktywności – na pewno zbytnio się nie forsujesz. Przemyślisz wszystko kilka razy zanim na coś się zdecydujesz, ale jak już zaczniesz, to ze znakomitym efektem. Lubisz mieć sprawy pod kontrolą dlatego Joga to będzie dobry wybór!

WAGA

Nawet gdy ćwiczysz emanujesz wdziękiem. Nie musisz mieć ekstra ciuchów czy figury, aby zwracać na siebie uwagę. Twoja wewnętrzna harmonia przyciąga jak magnez. Dużą wagę przywiązujesz do wyglądu, ale innych przyciągasz urokiem. Nie oznacza to, że możesz osiąść na laurach. Znakomicie będziesz się czuć na zajęciach Move and Breath!

SKORPION

Jesteś tajemniczy i dość zamknięty w sobie. Przeglądasz się w oczach innych i ważna jest dla Ciebie ich ocena. Działasz dynamicznie i dość impulsywnie, dlatego lubisz wyzwania i dajesz im radę. Aktywność fizyczna jest dla Ciebie ważna, a ponieważ lubisz rywalizację, sporty zespołowe są stworzone dla Ciebie.

STRZELEC

Jesteś energicznym optymistą. To przyciąga ludzi i przez to zawsze wokół Ciebie dużo się dzieje. Czasem Twoja bezpośredniość onieśmiela a pozytywne podejście do wszystkiego udziela się innym.  Jesteś w ciągłym ruchu i próbujesz wciąż nowych form na wyładowanie nadmiaru energii. Grałeś już w squasha?

KOZIOROŻEC

Konsekwencja i cierpliwość. Jesteś tak zorientowany na cel, że nie sposób abyś go nie osiągnął. Praktycznym okiem oceniasz rzeczywistość i wiesz na co możesz sobie pozwolić. Mocno trzymasz się zasad i przez to czasem sam się ograniczasz.  Choć jesteś długodystansowcem, to spróbuj zajęć tanecznych i odpręż się!

WODNIK

Nie akceptujesz ograniczeń i najbardziej cenisz sobie poczucie wolności. Szukasz nowych doznań i jesteś otwarty na nieznane. Musisz chcieć a nie musieć, więc trudno namówić Cię do ćwiczeń, sam decydujesz na co i kiedy masz chęć. W klubie fitness tylko karta open z pełnym zakresem ćwiczeń i zajęć do wyboru!

RYBY

Kierujesz się intuicją a ta rzadko Cię zawodzi. Bywasz duszą towarzystwa z dużą dozą empatii, dlatego ludzie do Ciebie wprost lgną. Twoja ogromna wyobraźnia i wrażliwość czasem przeszkadza w życiu codziennym, jednak zawsze jesteś otoczony przyjaciółmi. Idealny trening to ten pod okiem trenera personalnego, z którym z pewnością szybko się zaprzyjaźnisz.

Przewiń do góry