Przejdź do zawartości

Jesteśmy w 60 miastach na terenie całego kraju, w 260 lokalizacjach, mamy 1 250 ekranów, a średni czas oglądania Move TV wynosi 31 minut.

Move TV to pierwsza platforma video out of home o zasięgu ogólnopolskim obecna w największych sieciach i klubach fitness. To w pełni autorska ramówka adresowana do użytkowników klubów, którą mogą oglądać w trakcie pobytu na siłowni. Move TV emituje materiały o tematyce lifestyleowej, zdrowotnej, sportowej, podróżniczej. Pokazujemy nowinki technologiczne, motoryzacyjne czy relacje z ciekawych wydarzeń, premier, eventów sportowych.

2,4 MILIONA

KONTAKTÓW

Dzisiaj liczy się regularna komunikacja i atrakcyjny przekaz. Move TV każdego dnia dociera do użytkowników sieciowych klubów fitness w całym kraju. Są z nami regularnie, a częstotliwość ich wizyt pozwala Move TV na osiąganie aż 2,4 mln* kontaktów z reklamą.
*w oparciu o badanie SW Research

kluby-fitness
movetv-onas-widzowie

550 TYSIĘCY 

UNIKALNYCH WIDZÓW

Dzięki szerokiej dystrybucji Move TV dociera już do ponad pół miliona klientów premium. Są to osoby związane z sieciowymi klubami fitness, co gwarantuje jakość odbiorcy i umożliwia precyzyjne targetowanie. Podczas każdej wizyty w klubie mamy ich praktycznie na wyłączność.

260 KLUBÓW

FITNESS W POLSCE

W 60 MIASTACH

Naszą ogromną siłą jest siatka partnerska – współpracujemy z 260 obiektami należącymi to takich marek jak Calypso, Zdrofit, Fabryka Formy, Platinium, My Fitness Place oraz Holmes Place. Jesteśmy obecni w 60 kluczowych miastach Polski: Poznaniu, Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Szczecinie czy Bydgoszczy.

movetv-onas-kluby

PROFIL WIDZA MOVE TV

video out of home

zapraszamy do kontaktu

CHCIAŁBYŚ MOVE TV
W SWOIM KLUBIE?
Agnieszka Olczakowska
Senior project manager

 

+48 664 989 500
REKLAMA
Dział sprzedaży Move TV
w grupie AMS S.A

 

oferta@ams.com.pl
Przewiń do góry